Diskusijos
Neuzsiregistraves nematysi viso forumo, taigi registruokis ir kalbek ivairiomis temomis naujajame forume!

Join the forum, it's quick and easy

Diskusijos
Neuzsiregistraves nematysi viso forumo, taigi registruokis ir kalbek ivairiomis temomis naujajame forume!
Diskusijos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partnerio lepinimas

2 posters

Go down

Partnerio lepinimas Empty Partnerio lepinimas

Rašyti  gerdunka222 Sk. 11 01, 2020 2:52 pm

Kokias dovanėles ar staigmenas sugalvojat savo antros pusės paleipinimui? Gal skambės banalokai, bet man juvelyrika yra vienas didžiausių dalykų, kuriuos vertinu, kokybiški papuošalai yra labai svarbu, gerai, kad mylimasis tai išsiaiškino. O aš jam savo ruoštu dėlioju maršrutus kelionių, nes jis labai mėgsta keliauti ir pamatyti kažko naujo, bet neturi laiko knaisiotis ir ieškoti naujų vietų.

gerdunka222

Pranešimų skaičius : 111
Taskai : 261
Reputacija : 0
Join date : 2019-08-15

Atgal į viršų Go down

Partnerio lepinimas Empty Re: Partnerio lepinimas

Rašyti  gerdunka222 Sk. 12 27, 2020 1:46 am

Prie juvelyrikos dar nepaminėjau, kad maniškiui labai patinka ir gražus apatinis trikotažas, pabrėžiantis mano figūrą https://www.atlantic-shop.lt/apatinis-trikotazas-2/koreguojantys-apatiniai

gerdunka222

Pranešimų skaičius : 111
Taskai : 261
Reputacija : 0
Join date : 2019-08-15

Atgal į viršų Go down

Partnerio lepinimas Empty Re: Partnerio lepinimas

Rašyti  blink965 Kv. 08 04, 2022 2:15 pm

mano draugui labai patinka skirtingos seksualios aprangos, tai kai noriu palepinti ypatingiau, nusiperku kokį drabužėlį.. https://www.ageismas.lt/kategorija/sekso-prekes-poroms/seksuali-apranga/kuno-kojines-seksuali-apranga/

blink965

Pranešimų skaičius : 23
Taskai : 39
Reputacija : 0
Join date : 2022-03-20

Atgal į viršų Go down

Partnerio lepinimas Empty Re: Partnerio lepinimas

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume